OAuth2 Server (8.x-1.0-beta3) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: User
ht: Itilizatè
