OAuth2 Server (8.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Code
am: ኮድ
