OAuth2 Server (8.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Subject
sk: Predmet

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: User
sk: Používateľ

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Code
sk: Kód

en: Public Key
sk: Verejný kľúč

en: Expires
sk: Vyprší

en: Add Server
sk: Pridať server

en: Add server
sk: Pridať server

en: Public key
sk: Verejný kľúč

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov
