OAuth2 Server (8.x-1.0-beta4) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Subject
tr: Konu

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: User
tr: Kullanıcı

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: Code
tr: Kod

en: Public Key
tr: Ortak Anahtar

en: Expires
tr: Geçerlik tarihi

en: Token
tr: Simge

en: Server name
tr: Sunucu adı

en: Clients
tr: İstemciler

en: Machine-readable name
tr: Makine tarafından okunabilir ad
