OAuth Login - OAuth2 Client SSO (8.x-1.21) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Register
ar: التسجيل

en: Submit
ar: إضافة

en: Description
ar: الوصف

en: Test
ar: الاختبار

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Back
ar: رجوع

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Line
ar: السطر

en: Query
ar: استفسار
