OAuth Login - OAuth2 Client SSO (8.x-1.21) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Register
ne: दर्ता

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Description
ne: विवरण

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Email
ne: ईमेल
