OAuth Login - OAuth2 Client SSO (8.x-1.21) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Register
uk: Реєстрація

en: Submit
uk: Надіслати

en: Description
uk: Опис

en: Support
uk: Підтримка

en: Test
uk: Тест

en: Settings
uk: Налаштування

en: Back
uk: Назад

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: Line
uk: Рядок

en: Phone
uk: Телефон

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: Query
uk: Запит

en: Select
uk: Вибір

en: Save Configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Customer ID
uk: Ід клієнта

en: Submit Query
uk: Виконати запит
