OAuth Login - OAuth2 Client SSO (8.x-1.22) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Description
de: Beschreibung

en: Support
de: Unterstützung

en: Settings
de: Einstellungen

en: Back
de: Zurück

en: Update
de: Aktualisieren

en: Upload
de: Hochladen

en: Email
de: E-Mail

en: Email Address
de: E-Mail-Adresse

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Line
de: Zeile

en: Phone
de: Telefonnummer

en: Phone number
de: Telefonnummer

en: Query
de: Abfrage

en: Select
de: Auswählen

en: Save Configuration
de: Konfiguration speichern

en: Custom CSS
de: Benutzerdefiniertes CSS

en: Customer ID
de: Kundennummer
