OAuth Login - OAuth2 Client SSO (8.x-1.223) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Email
hy: Էլ. փոստ
