Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Next
cs: Další

en: Register
cs: Registrovat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Description
cs: Popis

en: Settings
cs: Nastavení

en: Back
cs: Zpět

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Email
cs: E-mail

en: Save Settings
cs: Uložit nastavení

en: Phone
cs: Telefon

en: Configuration
cs: Nastavení

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Query
cs: Dotaz

en: Mapping
cs: Mapování
