Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Next
hi: अगला

en: Register
hi: पंजीकृत

en: Submit
hi: जमा करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Back
hi: वापस

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Email
hi: ईमेल

en: Phone
hi: फ़ोन

en: Configuration
hi: विन्यास

en: General Settings
hi: सामान्य सेटिंग्स

en: Mapping
hi: मानचित्रण
