Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.1) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Next
ru: Вперёд

en: Register
ru: Регистрация

en: Submit
ru: Отправить

en: Description
ru: Описание

en: Settings
ru: Настройки

en: Back
ru: Назад

en: Update
ru: Обновить

en: Save Settings
ru: Сохранить настройки

en: API Key
ru: Ключ API

en: Phone
ru: Телефон

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: General Settings
ru: Основные параметры

en: Query
ru: Запрос

en: Mapping
ru: Соответствия

en: Customer ID
ru: ID покупателя

en: Enable logging
ru: Включить журналирование
