Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.10) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Register
af: Registreer

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Attribute
af: Attribuut

en: Value
af: Waarde

en: Confirm
af: Bevestig

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Action
af: Aksie

en: Login
af: Gebruiker

en: Edit
af: Wysig

en: Password
af: Wagwoord

en: Settings
af: Verstellings

en: Back
af: Terug

en: Save
af: Stoor

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Allow
af: Toelaat

en: Deny
af: Weier
