Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.10) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Attribute
be: Атрыбут

en: Value
be: Значэнне

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Action
be: Дзеянне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Password
be: Пароль

en: Settings
be: Налады

en: Back
be: Назад

en: Save
be: Захаваць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Configuration
be: Налады

en: Allow
be: Дазволіць

en: Deny
be: Забараніць
