Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.10) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: Email
br: Chomlec'h postel
