Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.10) - en to fr translation catalogue (24 entries)

en: Register
fr: S'inscrire

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Attribute
fr: Attribut

en: Value
fr: Valeur

en: Confirm
fr: Confirmer

en: Remove
fr: Retirer

en: Login
fr: Identifiant

en: Edit
fr: Modifier

en: Password
fr: Mot de passe

en: Settings
fr: Paramètres

en: Back
fr: Précédent

en: Save
fr: Enregistrer

en: Email
fr: Courriel

en: Save Settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Advanced Settings
fr: Paramètres Avancés

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Allow
fr: Autoriser

en: Deny
fr: Refuser

en: Query
fr: Requête

en: Save Configuration
fr: Enregistrer la Configuration

en: Add more
fr: Rajouter

en: Create an account
fr: Créer un compte

en: Number of users
fr: Nombre d'utilisateurs
