Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.10) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Confirm
ta: உறுதிப்படுத்துக

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்
