Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.2) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Submit
am: አስገባ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Update
am: አዘምን

en: Email
am: ኢሜይል

en: Mapping
am: ማዛመድ
