Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Next
ar: التالي

en: Register
ar: التسجيل

en: Submit
ar: إضافة

en: Description
ar: الوصف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Back
ar: رجوع

en: Update
ar: تحديث

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Query
ar: استفسار

en: Mapping
ar: إقران
