Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.2) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Next
mg: Manaraka

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Submit
mg: Manaiky

en: Description
mg: Andinindininy

en: Update
mg: Ovana

en: Configuration
mg: Fanamboarana
