Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Next
nn: Neste

en: Submit
nn: Legg inn

en: Description
nn: Beskriving

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Back
nn: Attende

en: Update
nn: Oppdater

en: Phone
nn: Telefon

en: Configuration
nn: Oppsett
