Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.3) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Register
el: Εγγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Attribute
el: Ιδιότητες

en: Value
el: Αξία

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Action
el: Ενέργεια

en: Login
el: Είσοδος

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Back
el: Πίσω

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Save Settings
el: Αποθήκευση Ρυθμίσεων

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Query
el: Ερώτημα
