Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.3) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Register
eu: Erregistratu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Attribute
eu: Atributua

en: Value
eu: Balioa

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Action
eu: Ekintza

en: Edit
eu: Editatu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Back
eu: Itzuli

en: Save
eu: Gorde

en: Email
eu: Eposta

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Query
eu: Kontsulta
