Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.3) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Register
gl: Rexistrar

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Attribute
gl: Atributo

en: Value
gl: Valor

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Action
gl: Acción

en: Edit
gl: Editar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Settings
gl: Axustes

en: Back
gl: Voltar

en: Save
gl: Gardar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Save Settings
gl: Gardar axustes

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: Configuration
gl: Configuración

en: Query
gl: Consulta
