Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.3) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Attribute
oc: Atribut

en: Value
oc: Valor

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Action
oc: Accion

en: Login
oc: Identificant

en: Edit
oc: Modificar

en: Password
oc: Senhal

en: Settings
oc: Paramètres

en: Back
oc: Precedent

en: Save
oc: Enregistrar

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Query
oc: Requèsta

en: Add more
oc: Rapondre
