Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.3) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Register
pt: Registro

en: Delete
pt: Apagar

en: Submit
pt: Enviar

en: Attribute
pt: Atributo

en: Value
pt: Valor

en: Confirm
pt: Confirmar

en: Remove
pt: Remover

en: Description
pt: Descrição

en: Action
pt: Ação

en: Edit
pt: Editar

en: Password
pt: Senha

en: Settings
pt: Configurações

en: Back
pt: Voltar

en: Save
pt: Salvar

en: Save Settings
pt: Salvar Configurações

en: Advanced Settings
pt: Configurações avançadas

en: Client ID
pt: ID do Cliente

en: Configuration
pt: Configurações

en: Query
pt: Consulta

en: Add more
pt: Adicionar mais
