Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.3) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Register
sv: Registrera

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Attribute
sv: Egenskap

en: Value
sv: Värde

en: Confirm
sv: Bekräfta

en: Remove
sv: Ta bort

en: Description
sv: Beskrivning

en: Action
sv: Åtgärd

en: Login
sv: Logga in

en: Edit
sv: Redigera

en: Password
sv: Lösenord

en: Settings
sv: Inställningar

en: Back
sv: Tillbaka

en: Save
sv: Spara

en: Email
sv: E-post

en: Save Settings
sv: Spara inställningar

en: Advanced Settings
sv: Utökade inställningar

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Query
sv: Databasfråga

en: Add more
sv: Lägg till fler
