Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.4) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Attribute
hu: Attribútum

en: Value
hu: Érték

en: Confirm
hu: Megerősít

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Action
hu: Művelet

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Password
hu: Jelszó

en: Settings
hu: Beállítások

en: Back
hu: Vissza

en: Save
hu: Mentés

en: Email
hu: E-mail

en: Save Settings
hu: Beállítások mentése

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Allow
hu: Engedélyezett

en: Deny
hu: Tiltott

en: Query
hu: Lekérdezés

en: Save Configuration
hu: Beállítások mentése

en: Add more
hu: Hozzáadás
