Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.4) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Register
is: Nýskráning

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Attribute
is: Eigindi

en: Value
is: Gildi

en: Confirm
is: Staðfesta

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Description
is: Lýsing

en: Action
is: Aðgerð

en: Login
is: Innskráning

en: Edit
is: Breyta

en: Password
is: Lykilorð

en: Settings
is: Stillingar

en: Back
is: Til baka

en: Save
is: Vista

en: Email
is: Netfang

en: Save Settings
is: Vista stillingar

en: Allow
is: Heimila

en: Deny
is: Hafna
