Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.4) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Register
mr: नोंदणी

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Attribute
mr: गुणधर्म

en: Value
mr: किंमत

en: Confirm
mr: नक्की करा

en: Remove
mr: काढा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Action
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Settings
mr: संरचना

en: Back
mr: मागे

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Email
mr: ईमेल

en: Configuration
mr: संरूपण
