Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.4) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Value
sr: Вредност

en: Confirm
sr: Потврди

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Action
sr: Акција

en: Login
sr: Пријављивање

en: Edit
sr: Измени

en: Password
sr: Лозинка

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: Email
sr: Е-мејл адреса
