Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.5) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Confirm
bn: নিশ্চিত করুন

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Email
bn: ইমেইল

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন
