Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.5) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Register
et: Registreeru

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Attribute
et: Omadus

en: Value
et: Väärtus

en: Confirm
et: Kinnita

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Action
et: Tegevus

en: Login
et: Sisselogimine

en: Edit
et: Muuda

en: Password
et: Parool

en: Settings
et: Seaded

en: Back
et: Tagasi

en: Save
et: Salvesta

en: Email
et: E-kiri

en: Save Settings
et: Salvesta seaded

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: Configuration
et: Seadistus

en: Allow
et: Luba

en: Deny
et: Keela

en: Query
et: Päring
