Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.5) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Remove
ga: Bain

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Email
ga: Seoladh R-phost
