Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.5) - en to it translation catalogue (20 entries)

en: Register
it: Registrati

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Attribute
it: Attributo

en: Value
it: Valore

en: Confirm
it: Conferma

en: Remove
it: Elimina

en: Description
it: Descrizione

en: Action
it: Azione

en: Login
it: Accedi

en: Edit
it: Modifica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Back
it: Indietro

en: Save
it: Salva

en: Email
it: E-mail

en: Advanced Settings
it: Impostazioni avanzate

en: Configuration
it: Configurazione

en: Allow
it: Permetti

en: Deny
it: Blocca

en: Add more
it: Aggiungi
