Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.5) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Register
lt: Registruotis

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Attribute
lt: Požymis

en: Value
lt: Reikšmė

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Login
lt: Prisijungti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Back
lt: Atgal

en: Save
lt: Saugoti

en: Email
lt: El. paštas

en: Save Settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Allow
lt: Leisti

en: Deny
lt: Drausti

en: Query
lt: Užklausa
