Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.5) - en to nl translation catalogue (35 entries)

en: Register
nl: Registreren

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Attribute
nl: Attribuut

en: Value
nl: Waarde

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Action
nl: Actie

en: Login
nl: Inloggen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Settings
nl: Instellingen

en: Back
nl: Terug

en: Save
nl: Opslaan

en: Email
nl: E-mail

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Allow
nl: Toestaan

en: Deny
nl: Weigeren

en: Save Configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Add more
nl: Meer toevoegen

en: Application Name
nl: Applicatienaam

en: Already have an account?
nl: Heeft u al een account?

en: Validate OTP
nl: OTP valideren

en: Resend OTP
nl: OTP opnieuw verzenden

en: cURL is not enabled. Please enable cURL
nl: cURL is niet ingeschakeld. Schakel cURL in.

en: Invalid credentials
nl: Ongeldige inloggegevens

en: Create an account?
nl: Een account aanmaken?

en: Register/Login
nl: Registreren/Inloggen

en: Remove Account
nl: Account verwijderen

en: Setup Guides
nl: Installatiehandleidingen

en: &#128461; Copy
nl: &#128461; Kopiëren
