Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.5) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Action
os: Архайд

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс
