Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.5) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Register
ru: Регистрация

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Attribute
ru: Атрибут

en: Value
ru: Значение

en: Confirm
ru: Подтвердить

en: Remove
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Action
ru: Действие

en: Login
ru: Логин

en: Edit
ru: Редактировать

en: Password
ru: Пароль

en: Settings
ru: Настройки

en: Back
ru: Назад

en: Save
ru: Сохранить

en: Save Settings
ru: Сохранить настройки

en: Advanced Settings
ru: Расширенные настройки

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Allow
ru: Разрешить

en: Deny
ru: Запретить

en: Query
ru: Запрос

en: Save Configuration
ru: Сохранить настройки

en: Add more
ru: Добавить еще

en: Enable logging
ru: Включить журналирование

en: Application Name
ru: Название приложения

en: Client Secret
ru: Пароль клиента
