Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.6) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Password
bs: Lozinka

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Query
bs: Upit
