Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.6) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Register
ca: Registra

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Attribute
ca: Atribut

en: Value
ca: Valor

en: Confirm
ca: Confirma

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Action
ca: Acció

en: Login
ca: Entrada

en: Edit
ca: Edita

en: Password
ca: Contrasenya

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Back
ca: Enrere

en: Save
ca: Desa

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: Configuration
ca: Configuració

en: Allow
ca: Admet

en: Deny
ca: Denega

en: Query
ca: Consulta

en: Save Configuration
ca: Desa la configuració
