Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.6) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Attribute
lv: Atribūts

en: Value
lv: Vērtība

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Action
lv: Darbība

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Edit
lv: Labot

en: Password
lv: Parole

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Save
lv: Saglabāt

en: Email
lv: E-pasts

en: Save Settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Allow
lv: Atļaut

en: Deny
lv: Neatļaut

en: Query
lv: Vaicājums
