Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.6) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Delete
mn: Устгах

en: Value
mn: Утга

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Edit
mn: Засварлах

en: Password
mn: Нууц үг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Email
mn: Имэйл

en: Configuration
mn: Тохиргоо
