Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.6) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Register
ro: Înscriere

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Attribute
ro: Atribut

en: Value
ro: Valoare

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: Action
ro: Acțiune

en: Edit
ro: Editați

en: Password
ro: Parolă

en: Settings
ro: Setări

en: Back
ro: Înapoi

en: Save
ro: Salvare

en: Email
ro: email

en: Save Settings
ro: Salvați Setările

en: Advanced Settings
ro: Setări Avansate

en: Configuration
ro: Configurație

en: Allow
ro: Permite

en: Deny
ro: Interzice

en: Query
ro: Interogare

en: Add more
ro: Adaugă mai mult

en: Client Secret
ro: Secretul clientului
