Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.6) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: Register
vi: Đăng ký

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Attribute
vi: Thuộc tính

en: Value
vi: Giá trị

en: Confirm
vi: Xác nhận

en: Remove
vi: Xoá

en: Description
vi: Mô tả

en: Action
vi: Thao tác

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Edit
vi: Sửa

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Back
vi: Trở lại

en: Save
vi: Lưu

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Save Settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Advanced Settings
vi: Thiết lập nâng cao

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Allow
vi: Cho phép

en: Deny
vi: Từ chối

en: Query
vi: Truy vấn

en: Save Configuration
vi: Lưu cấu hình
