Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.7) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Attribute
bo: གཏོགས་གཤིས།

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ
