Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.7) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Register
tr: Kaydol

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Attribute
tr: Nitelik

en: Value
tr: Değer

en: Confirm
tr: Onayla

en: Remove
tr: Kaldır

en: Description
tr: Açıklama

en: Action
tr: Eylem

en: Login
tr: Giriş

en: Edit
tr: Düzenle

en: Password
tr: Parola

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Back
tr: Geri

en: Save
tr: Kaydet

en: Email
tr: E-posta

en: Save Settings
tr: Ayarları Kaydet

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Allow
tr: İzin ver

en: Deny
tr: Yasakla

en: Query
tr: Sorgu

en: Add more
tr: Ekle
