Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.8) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Attribute
bg: Атрибут

en: Value
bg: Стойност

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Action
bg: Действие

en: Edit
bg: Редактирай

en: Password
bg: Парола

en: Settings
bg: Настройки

en: Back
bg: Назад

en: Save
bg: Запази

en: Email
bg: Е-поща

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Allow
bg: Разреши

en: Deny
bg: Откажи
