Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.8) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Value
eo: Valoro

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Action
eo: Ago

en: Edit
eo: Redaktu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Allow
eo: Permesu

en: Deny
eo: Malpermesu
