Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.8) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Register
hr: Registriraj se

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Attribute
hr: Atribut

en: Value
hr: Vrijednost

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Action
hr: Akcija

en: Login
hr: Prijava

en: Edit
hr: Uredi

en: Password
hr: Lozinka

en: Settings
hr: Postavke

en: Back
hr: Natrag

en: Save
hr: Spremi

en: Email
hr: E-pošta

en: Configuration
hr: Postavke

en: Allow
hr: Dozvoli

en: Deny
hr: Uskrati
